Řešení založená na dlouholetých zkušenostech

Naše společnost již více než 20 let poskytuje kompletní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, pracovnělékařských služeb a ochrany osobních údajů, spolu s implementací nových předpisů, které přináší evropská legislativa, jako např.. GDPR, nový zákon o odpadech, slovenské technické a evropské normy ISO, novela zákona o ochraně před legalizací výnosů z trestné činnosti atd.

9 000+

Zákazníci využívají naše služby.

90%

Zákazníci využívají naše služby opakovaně a vracejí se k nám.

5 000+

Organizované vzdělávací kurzy

20+

Let ve světě podnikání

Náš cíl

Naším posláním je poskytovat podnikatelům a firmám řešení, která jim umožní zjednodušit a optimalizovat jejich podnikání. Snažíme se poskytovat uživatelsky přívětivé nástroje a intuitivní rozhraní, abychom zajistili pohodlnou a efektivní správu povinností. S naším řešením chceme být partnery na cestě k úspěchu a podporovat růst a inovace v podnikatelském prostředí.

Certifikáty

Naše cesta k dokonalosti služeb je nekonečná a my na ní neustále pokračujeme, abychom vám přinášeli prvotřídní služby, které posílí vaše podnikání a ochrání to, co je pro vás nejdůležitější. Při spolupráci s námi si můžete být jisti, že vaše firma je v rukou oceňovaných profesionálů.

Náš tým

Náš tým se skládá z odborníků s bohatými zkušenostmi z podnikání, kteří při vývoji systému zohlednili dlouholeté zkušenosti a osvědčené postupy. Jsme hrdí na to, že vytváříme řešení, které přesně odpovídá potřebám a výzvám vaší firmy.

Vlasta Pitová

Výkonný ředitel, DPO pro Slovensko a Českou republiku

António Pita

Generální ředitel a zakladatel společnosti

Ing. Denisa Kováčová

Ředitel administrativy

Ing. Milan Vrbjar

Obchodní ředitel

Lenka Zemánková, DiS

Manažer obchodního týmu

Petra Mrázová

Poradce pro legislativu

Hanka Pohanková

Poradce pro legislativu

Pavlína Francová

Poradce pro legislativu

Jana Tréšková

Poradce pro legislativu

Radka Skulínková

Poradce pro legislativu

Alena Koštuříková

Poradce pro legislativu

Naděžda Krůtilová

Poradce pro legislativu