Kontakt

Štandart BPPO s.r.o., odštěpný závod

IČO: 14 163 764
DIČ: CZ 685855488

Sídlo: Husitská 107/3, 130 00, Praha 3 – Žižkov

Provozovna:  T.G. Masaryka 9, 690 02, Břeclav

Úřední hodiny
Pondělí – pátek: 8:30 – 15:30 hod.

Máte nějaké otázky?
Rádi vám na ně odpovíme!

Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás! Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře. Zaručujeme, že se vám budeme snažit odpovědět co nejdříve během pracovních dnů. Vaše názory a dotazy jsou pro nás velmi důležité a těšíme se na vaše odpovědi. Děkujeme za váš zájem!

Napište nám

Často kladené otázky

K používání naší aplikace nevyžadujeme žádné zvláštní systémové požadavky. Potřebujete pouze běžný počítač a jakýkoli moderní webový prohlížeč, například Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari nebo Microsoft Edge. Nemusíte instalovat žádné další aplikace ani software. Potřebujete pouze připojení k internetu a můžete začít používat naši aplikaci.

Naše aplikace je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Přihlásit se můžete kdykoli, což znamená, že ke svým datům můžete přistupovat a pracovat s aplikací, kdy se vám to hodí. Nezáleží na čase ani místě, stačí mít připojení k internetu a můžete začít.

Vaše bezpečnost a ochrana vašich údajů jsou pro nás velmi důležité. K ochraně vašich údajů používáme pokročilá bezpečnostní opatření. Vaše údaje jsou šifrovány nejen během přenosu, ale také během ukládání v našem zabezpečeném úložišti dat. Máme také přísné interní zásady a postupy na ochranu důvěrných informací. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí.

Aktualizace našeho produktu jsou poskytovány automaticky. Nemusíte se starat o ruční instalaci nebo aktualizace. Všechny změny a vylepšení se automaticky promítnou do vaší aplikace. Tím je zajištěno, že vždy pracujete s nejaktuálnější verzí produktu, aniž byste museli provádět další kroky.

Samozřejmě! Pokud máte zájem o vyzkoušení našeho produktu, rádi vám poskytneme testovací verzi. Stačí nám napsat nebo zavolat a my vám poskytneme další informace o tom, jak můžete výrobek vyzkoušet. Můžete si tak udělat představu o tom, jak náš produkt funguje a zda vyhovuje vašim potřebám.

Pokud máte další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Můžete nám napsat prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách nebo nám přímo zavolat. Naši odborníci jsou připraveni vám pomoci a odpovědět na vaše otázky.